Witam,
Szukałem, ale nic podobnego na forum nie znalazłem.
Mianowicie mam problem z ręcznym otwieraniem bramy. Normalnie brama się otwiera, zamykam. Chodzi tak jak powinna. Problem pojawia się, gdy nie ma prądu. Można normalnie odblokować napęd kluczykiem, ale brama się otworzy tylko max. 10cm i napęd ją blokuje. Można wtedy cofnąć te 10 cm, zablokować napęd kluczykiem, włączyć zasilanie i brama będzie działać normalnie.
Co mogę sprawdzić, co może być za to odpowiedzialne? Jestem kompletnie w tym zielony, więc z góry dziękuje za zrozumienie i pomoc.
Szukałem, ale nic podobnego na forum nie znalazłem.
Mianowicie mam problem z ręcznym otwieraniem bramy. Normalnie brama się otwiera, zamykam. Chodzi tak jak powinna. Problem pojawia się, gdy nie ma prądu. Można normalnie odblokować napęd kluczykiem, ale brama się otworzy tylko max. 10cm i napęd ją blokuje. Można wtedy cofnąć te 10 cm, zablokować napęd kluczykiem, włączyć zasilanie i brama będzie działać normalnie.
Co mogę sprawdzić, co może być za to odpowiedzialne? Jestem kompletnie w tym zielony, więc z góry dziękuje za zrozumienie i pomoc.