witam od niedawna posiadam to radio i nie wiem co jest z nim bo.wszystkie zwykle plyty nagrane jako wma chodza bez zarzutu jak i cale radio tylko nie wiem co sie stalo z mp3 poniewaz wsadzam plyte nagrana z mp3 i nic sie nie dzieje.na wyswietlaczy pojawia sie sciezka nr.1 i nalicza czas a dzwiek nie idzie,a na nastepna sciezke wogole sie nie da przejsc tylko idzie pierwsza od nowa!!.Ma ktos pomysl o co moze chodzic?!!.z gory wielkie dzieki;-)