Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio 3450 DUO - Zablokowany

12 Maj 2015 11:49 1116 9
  • Poziom 11  
    Witam.
    Córka coś wpisywała i zablokowała telefon.
    Jak w temacie Prestigio 3450 DUO. Można tylko wejść w numery alarmowe. Nie widzi go komputer przez USB, tylko można odbierać telefony - nie można natomiast z niego dzwonić.
    Bardzo proszę o pomoc jak to naprawić. Szkoda telefonu i córka trochę na niego zbierała.
  • Poziom 11  
    Przez recovery Wipe data zrobić i ruszy normalnie.
  • Poziom 11  
    Tzn. opisz dokładnie bo nie rozumiem ?
  • Poziom 11  
    Kalwisz Volume Up+Power I tam masz opcje Wipe data oraz wipe cahe robisz to telefon wraca na stan fabryczny I jest bez tego kodu
  • Poziom 11  
    Jak wciskam te klawisze co mi podałeś wychodzi coś takiego:
    Factory Mode
    Full Test
    Item Test
    Test Report
    Version
    Reboot
    Power Off

... i co mam dalej robić ?
  • Poziom 11  
    wejdz w Factory mode I tam powinny byc te opcje. Jak cos pisz na pw a rozwiazemy problem do konca.
  • Poziom 11  
    W Factory mode nie da się wejść, bo to jest jakby główny tytuł. Pod nim jest reszta komend co przedstawiłem post wyżej.
    Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje co mam zrobić z tym fantem.
  • Poziom 30  
    Może się mylę ale raczej sam nic nie zrobisz.
  • Poziom 29  
    Spróbuj innych kombinacji (Przyciszanie i włącznik, oba klawisze przyciszania, inne klawisze fizyczne), możliwe że w tym telefonie jest inna kombinacja
  • Poziom 11  
    Dziękuję Wszystkim za podpowiedzi. Problem rozwiązałem sam przypadkowo.
    Po włączeniu tych rzeczy co pisałem, włączamy Reboot i trzymamy strzałkę na dół (głośność). Wtedy włączy się inne menu i tam będzie opcja Wipe data . Po włączeniu tej opcji robi się restart komórki do ustawień fabrycznych komórki - początkowych.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc i uważam temat za zamknięty.