Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie zostało zresetowane strony z www i bez www

18 Maj 2015 01:47 1521 1
  • Poziom 1  
    Witam.
    Mój problem jest często spotykany i ma zapewne wiele przyczyn.
    Mam komunikat : " Połączenie zostało zresetowane " na wszystkich przeglądarkach w systemie - win7
    Na wszystkich komputerach, w domu i w miejscu pracy - przenośny komputer.
    Klikając na linki w poczcie Thunderbird strona się nie ładuje . Przesyłając link przez gg i na inne komputery także się nie ładuje. Odświeżenie strony czasami pomaga ale jest coraz gorzej.
    Wystarczy wykasować w przeglądarce z adresu : www i jest ok

Brak wirusów - norton , kasperski , eset - Malwarebytes - próbowałem wiele programów czyszczących . Całkowicie odinstalowałem programy podejrzanie o blokowanie i zrobiłem reset zapory systemu windows 7 - bez zmian
    Czyszczenie ciasteczek i historii przeglądania pomaga ale nie na długo
    najbardziej podejrzany jest , ładuje się jako pierwsze do historii
    clients[1].txt 127.0.0.1:21332/cliens?icence=

Co jest odpowiedzialne za przeładowanie strony www na bez www jak to naprawić ?
  • Poziom 31  
    Czy było robione skanowanie za pomocą AdwCleaner? Jeśli nie, to wykonać.
    Następnie skan za pomocą FRST. Zamieść pliki wynikowe FRST.txt oraz Addition.txt.

Sprawdź ustawienia proxy w Panel sterowania->Opcje internetowe->Zakładka "Połączenia"->Ustawienia sieci LAN. Opcja serwer proxy->"Używaj serwera proxy[...]" powinna być nie zaznaczona. Jeśli jest tam jakiś adres - usuń go, wejdź w Zaawansowane, usuń wszelkie dodatkowe wpisy, kliknij OK, na pytanie w oknie dialogu systemowego kliknij opcję TAK. Ponownie kliknij OK. Zapisz ustawienia, uruchom komputer ponownie i sprawdź, czy sytuacja uległa poprawie.