Witajcie! Mam możliwość zakupu laptopa jak w tytule. Dokładnego modelu nie znam, ale wiem, iż posiada procesor Turion II p540, 3GB ram DDR3, Radeon 4200 HD, dysk SATA II 300GB. Cena to 490zł I moje pytanie, to czy warto? Pozdrawiam!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam