Mam telefon t68i z simlockiem na erę , mam tez kabel terminator no i na początek zczytałem kody divem 5.0 "read all codes" potem wklepalem w telefonie <**< i pokazaly sie 4 kłudeczki , probowalem wpisywac po kolei - wpisałem odpowiedni kod i nacisnąłem YES w telefonie ale na ekranie telefonu pisalo niedozwolone - czym się akceptuje te kody ? :/ jestem zielony troche w temacie , potem probowalem usunąc simlocka przez div "clear SP locks" wszystko szło ładnie - operation succesfull , ale nadal telefon ma simlocka :/ . Co na to poradzic , pewno cos źle robie , prosze o pomoc .