Witam, mam problem z tą drukarką, przebieg 3300 stron, toner regenerowałem, a od jakiegos czasu mam taki problem, że nie umie wydrukować dokumentu w całości albo wydrukuje 2 linie tekstu i wyjeżdzają puste kartki albo druknie pare kartek i też lecą puste kartki czasem aż do opróżnienia podajnika, przy tym wyskakuje błąd " drukowanie nie powiodło się", dzieje się tak na dwóch komputerach i przy drukowaniu z różnych aplikacji. Zauwazyłem, że w oknie drukowania przy tej usterce zawsze rozmiar pliku drukowanego nie jest prawidłowy tzn mniejszy niż powinien być( np. 120/150 kB), może ktoś wie o co chodzi.