Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera bezprzewodowa TVT 120 - Brak obrazu z kamerki na telewizorze

daimos0 16 Cze 2015 22:13 474 4
  • #1 16 Cze 2015 22:13
    daimos0
    Poziom 3  

Witam!
    Mam problem z zakupiona kamerką : Kamera bezprzewodowa mini TVT 120.
    Otóż podłączyłem ja , tak jak jest w instrukcji. Nawet patrzyłem na internecie na filmiki z jej podłączeniem i wszystko się zgadza ,
    testowałem na 3 telewizorach i wszędzie to samo czyli brak obrazu , cały szary obraz przerywany falami.
    Czasami coś się pojawi i pojawi się w tej szarości zarys z obrazu kamerki (niby coś widać jakieś cienie, zarysy przy przesuwaniu kamerką ale to krótkotrwałe, nie ma czystego obrazu z kamerki) jednak jest on bardzo niewyraźny.
    Nie wiem czym to jest spowodowane , odbiornik pewnie widzi kamerkę, sprawdzałem wszystkie kanały na odbiorniku, przełączałem itd. ale jakby kamerka z odbiornikiem nie współpracuje dobrze ze sobą stąd brak obrazu.
    Co powinienem zrobić? Czy to będzie usterka fabryczna i może można jakoś to ustawić.
    Proszę o jakieś wskazówki, pomoc co powinienem zrobić bo to ważne. Bedę wdzięczny za odpowiedzi.
    Pozdrawiam!

• #2 19 Cze 2015 08:20
    mikan4
    Poziom 24  

Cytat:
    przełączałem itd. ale jakby kamerka z odbiornikiem nie współpracuje dobrze ze sobą stąd brak obrazu.

Sam sobie odpowiedziałeś...
    Generalnie może być wiele problemów w tym przypadku, tej zabawki (bo nie jest to profesjonalny sprzęt), sprawdź zasilanie, po czym sprawdź czy Ci żadna sieć wifi nie włazi na częstotliwość (bo to niezawodne 2,4GHz gdzie pracuje 70% urządzeń bezprzewodowych).
    Generalnie cudów bym się nie spodziewał na tym sprzęcie, cena=jakość, a cena tego sprzętu jest niestety bardzo nicka.

• #3 19 Cze 2015 12:08
    daimos0
    Poziom 3  

No rozumiem, sam nie oczekiwałem po tym sprzęcie jakiś cudów niemniej jednak przydało by się żeby działał. Zasilanie jest w porządku, co do wifi, to kamerka jest w obszarze modemu, ale nie tak blisko i nie sądzę by to miało tworzyć zakłócenia. Ale i tak to sprawdzę, wyłączając sieć Wi-fi. Cóż jak to nie pomoże to zostanie mi tylko oddać ten sprzęt.

Czyli nie warto się bawić w takie kamerki ? To co byś polecał z mniejszych kamerek do ciągłego monitoringu by obraz zgrywał się na twardy dysk badz jakas pamięć ? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

• #5 19 Cze 2015 12:52
    daimos0
    Poziom 3  

No te są świetne, inna bajka.
    Tylko tu są same wewnętrzne. a coś na zewnątrz masz do polecenia?
    Chciałbym zamontować nad drzwiami pod zadaszeniem i szukałem właśnie kamer jak najmniejszych rozmiarów.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME