Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Blow WhiteTab 7.2 - Wgranie softa

09 Lip 2015 14:28 4101 8
  • Poziom 16  
    Mam pytanko skąd mogę pobrać jakiś soft do modelu Blow WhiteTab 7.2 ? Konkretnie chce zdjąć kod tabletu bo niestety został zablokowany a nie mogę zrobić hard resetu bo klawisz Vol Down nie działa a jest on niezbędny żeby zjechać w dół menu recovery i najechać na factory reset, a dodam że do menu hard reset wchodzę bez problemu klawiszami Power + Vol Up tylko właśnie przez ten klawisz Vol Down nic nie zrobię. Proszę o porady.
  • Poziom 28  
    Zapomnij, sam szukałem po uwaleniu i nawet po wysłaniu do serwisu chyba wymienili płytę główną. W dodatku tak umiejętnie że zostawili kilogram śmieci pod ekranem i 3 razy odsyłałem żeby to wyczyścili i nie dali rady, wywalczyłem wymianę na nowy i wziąłem zupełnie inny tablet z asortymentu sklepu.
  • Poziom 16  
    Kolego udało mi sie znaleźć wsparcie, podaje link jakby ktoś potrzebował tylko sprawdzajcie dokładnie wasz model bo ja wgrałem softa do WhiteTba 7.2 s.I i uwaliłem dotyk i ładowanie ale jakoś przez kompa udało mi się naładować i będe wgrywał innego softa
    http://www.blow.com.pl/wsparcie/pobierz.html
  • Poziom 28  
    O, a to jednak coś się zmieniło przez ten czas, chyba za dużo mieli klientów dobijających się o FW i sporo roboty w serwisie żeby naprawić uszkodzone softowo sprzęty :D

Tylko jak rozpoznać który tablet jest który, tzn soft z jakim dopiskiem do tego konkretnego wgrać? Widzę przy niektórych nawet 5 wariantów a opisu żadnego...
  • Poziom 16  
    nemo333 napisał:
    O, a to jednak coś się zmieniło przez ten czas, chyba za dużo mieli klientów dobijających się o FW i sporo roboty w serwisie żeby naprawić uszkodzone softowo sprzęty :D

Tylko jak rozpoznać który tablet jest który, tzn soft z jakim dopiskiem do tego konkretnego wgrać? Widzę przy niektórych nawet 5 wariantów a opisu żadnego...

Powiem ci tak kolego, jeśli chodzi konkretnie o model WhiteTab 7.2 to uważaj bo ja uwaliłem ten tablet ale udało mi się go odratować.Na tej stronce ze wsparciem jest 5 wariantów tego softa tak jak właśnie pisałeś i ja że akurat trochę się śpieszyłem (robiłem tablet dla klienta, konkretnie odblokowanie wzoru ) pobrałem po prostu ten pierwszy wariant i tablet uwaliłem tak że nie działał dotyk i ładowanie. Potem zauważyłem że w tym 3cim wariancie jest opis że soft przeznaczony jest do modelów z numerami seryjnymi od 7900255001 do 7900258000 no i jakoś udało mi się wgrać ten soft ale tablet po włączeniu miał biały ekran. Ostatecznie wgrałem soft który podpisany był do 2 serii i tablet działa także na przyszłość radze każdemu dokładnie sprawdzić swój model i nie wgrywać niczego na ślepo (tak jak ja to zrobiłem) lub w ogóle nie zabierać się za wgrywanie softa do tego wynalazku. Pozdrawiam :)
  • Poziom 10  
    Witam
    Czy ktoś mógłby opisać jak wgrał ten soft do tego modelu? Mam taki zablokowany tablet i chciałbym go ożywić.
  • Poziom 10  
    Witam
    Pod wskazanym linkiem jest taki plik: BLOW_WhiteTab_7.2(4.2.2).rar, ale po ściągnięciu nie można go rozpakować.
  • Moderator - GSM
    Pobierz ze strony producenta.