Czy ktoś wie jak zlikwidować wyłączanie się dekodera wifibox Sagemcom DSIW74 w nocy ok. godz. 4,00. Nadmieniam, że nieaktywny jest wygaszacz i wyłączanie po 4 godzinach nie używania pilota. Dekoder jest włączony całą dobę i w nocy ok. godz. 4-tej wyłącza się. Proszę o informację. Pozdrawiam.