Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder wifibox Sagem DSIW74 wyłącza się

13 Lip 2015 14:58 2370 4
  • Poziom 9  
    Czy ktoś wie jak zlikwidować wyłączanie się dekodera wifibox Sagemcom DSIW74 w nocy ok. godz. 4,00. Nadmieniam, że nieaktywny jest wygaszacz i wyłączanie po 4 godzinach nie używania pilota. Dekoder jest włączony całą dobę i w nocy ok. godz. 4-tej wyłącza się. Proszę o informację. Pozdrawiam.
  • Poziom 19  
    Witam mam identyczny problem czy ktoś poradził sobie z tym problemem.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Witam ! Znalazłem sposób na wyłączający się dekoder wifibox Sagem. Otóż w obwód zasilania wstawiłem programator czasowy /taki do włączania i wyłączania np. bojlera do ciepłej wody/ i ustawiłem czas wyłączenia na godz. 03.30 i załączenia na godz. 04.10. Po prostu programator uprzedza wyłączenie się dekodera i załącza go po minięciu godz. czwartej, kiedy to wifibox wyłączał się sam. I jest spokój do następnej czwartej. Wyłączanie to następuje z powodu braku aktywności /pilotem/ przez użytkownika ze względu na oszczędność energii. Mnie to pomogło i załatwiło sprawę.
    Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Witam wystarczy wejść menu,ustawienia,inne ustawienia,plus na pilocie opcję aktualizacja ustawić jako wyłączoną.
  • Poziom 9  
    Witam !
    Dzięki za podpowiedź, na razie jestem poza domem, jak wrócę to przetestuję to rozwiązanie.
    Pozdrawiam