Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Reklama] SerwisPCB Montaż SMT i THT, inżynieria wsteczna, projekty PCB, serwis

SerwisPCB 19 Lip 2015 21:57 2280 0
 • #1 19 Lip 2015 21:57
  SerwisPCB

  Poziom 2  

  Firma SerwisPCB oferuje szeroką gammę usług związanych z elektroniką.

  1. Montaż SMT i THT
  Lutowanie rozpływowe, oraz ręczne. W technologii bezołowiowej, ołowiowej oraz bizmutowej (stopy niskotopliwe). Montaż wykonujemy na elementach Klienta, bądź własnych. Możemy zapewnić produkcję PCB, wykonanie szablonów past, klejów oraz skompletować elementy. Istnieje możliwość programowania, uruchamiania i testowania urządzeń. Zapewniamy ochronę ESD. Po montażu pakiety są myte (brak pozostałości topnika po lutowaniu).
  Montaż wykonujemy w seriach małych, średnich oraz dużych (już od 1 sztuki). Na życzenie Klienta płytki mogą zostać zabezpieczone lakierem, bądź zalane masą zalewową (odporność w ciężkich warunkach pracy).
  Jest możliwość montażu rozpływowego nawet przy braku plików produkcyjnych (pasta nakładana dyspenserem, elementy układane ręcznie).
  Po myciu i wysuszeniu pakiety są bezpiecznie pakowane w folię ESD.
  Posiadamy certyfikat IP-A-610.
  Wszystkie szczegóły są możliwe do ustalenia indywidualnie.


  2. Inżynieria wsteczna
  Zajmujemy się inżynierią wsteczną (reverse engineering) płytek PCB jak i całych urządzeń.
  Na podstawie PCB (bądź całego urządzenia) możemy wykonać schemat jak i projekt PCB.
  Możliwe jest również zbadanie i rozpracowanie komunikacji(sygnałów) danego urządzenia.
  Oferta jest skierowana głównie do firm zajmujących się serwisem i naprawą urządzeń, do których nie ma dostępnych schematów, bądź firm chcących opracować produkty współdziałające z danym urządzeniem. Wykonujemy badania na płytkach począwszy od 1-warstwowych, z elementami po jednej stronie, po płytki wielowarstwowe(bez limitu warstw), z elementami po dwóch stronach. W skład projektu może wchodzić kilka płytek, mogą być opracowywane osobno jak i razem – jako jeden projekt.
  Badamy sygnały analogowe jak i cyfrowe. Sprawdzone może być napięcie, pobór prądu, mocy, temperatur. Wykonane mogą być także pomiary wszystkich elementów pasywnych, oraz niektórych elementów aktywnych. Możemy także zidentyfikować zastosowane półprzewodniki.

  3. Okablowania
  Wykonujemy okablowania według zamówienia.
  Partie małe, średnie oraz duże. Na przykład pełne okablowania do szaf sterowniczych według schematów.
  Kable z konektorami izolowanymi, nieizolowanymi, złączami sygnałowymi, jak również bez konektorów – kable z zadaną długością, odizolowane, pobielone. Złącza i konektory mogą być zaciskane, jak i lutowane.

  4. Projektowanie schematów, PCB, prototypowanie
  Zajmujemy się kompleksowo produkcją urządzeń elektronicznych.
  Od schematów, przez projekt płytki, wykonywanie prototypów, jak i całych serii, wraz z montażem elementów elektronicznych.
  Pomagamy przy ustalaniu założeń projektowych.
  Możliwe jest wykonanie projektu od zera, albo od którejś fazy projektowania (np. projekt PCB z powierzonego schematu).
  Pracujemy na oprogramowaniu KiCAD, na licencji GNU GPL v2 (darmowe oprogramowanie, również do zastosowań komercyjnych). Dzięki temu klienci nie muszą kupować oprogramowania np. gdy chcą zmodyfikować projekt, bądź z niego korzystać.

  5. Naprawa urządzeń automatyki przemysłowej
  Naprawa i serwisowanie urządzeń automatyki przemysłowej - sterowniki, falowniki, zasilacze, itp. Sprzęt do 1kV. Możemy podjechać i zdemontować sprzęt, jak również po naprawie go zamontować. Prowadzimy również konserwację owego sprzętu, bardzo przydatną w starszym sprzęcie, dzięki czemu można zminimalizować prawdopodobieństwo przestoju w produkcji spowodowanej uszkodzeniem sprzętu związanym z jego wiekiem(m.in. wymiana zużywających się elementów np. kondensatory, wymiana układów pamięci których zawartość z wiekiem może ulec degradacji - dla przykładu pamięć EPROM przechowuje dane od 10 do 20 lat, itd.). Możliwy jest dojazd 24h/7 na interwencję, w wielu przypadkach możliwa jest również naprawa na miejscu, dzięki czemu zmniejszają się kosztowne opóźnienia w produkcji.

  6. Zlecenia nietypowe
  Zapraszamy do kontaktu również w przypadku nietypowych zleceń związanych z elektroniką. Służymy również doradztwem.

  Na wszystkie usługi wystawiamy FV.
  Posiadamy certyfikat IPC-A-610 oraz aktualne uprawnienia SEP do 1kV.
  Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
  tel. 531-690-370
  www.SerwisPCB.pl
  e-mail: biuro(malpa)SerwisPCB.pl

  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 • Relpol
  Szukaj w 5mln produktów