Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

telewizor blaupunkt czy warto kupić ?

szpila25 21 Jul 2015 18:49 55686 40
    Zumico9825
    Level 11  
    Jako iż jestem Serwisantem Telewizorów , stanowczo odradzam Telewizory tej firmy strasznie sie psuja i drogie w naprawie
    szpila25
    Level 9  
    Cena ciekawa i te parametry tylko czy rzeczywiste.
    kameleon11116
    Level 26  
    szpila25 wrote:
    Cena ciekawa i te parametry tylko czy rzeczywiste.

Kolego chcesz doradzać w tej kwestii :?: :!:
    Pohamuj się trochę.Do zainteresowanego :!: :!: :!: ODPUŚĆ ,jest tyle fajnego sprzętu :D ,nawet jak droższy o parę zł daruj sobie ten wynalazek :!: :idea:

Soory Ty jesteś zainteresowany odpuść
    szpila25
    Level 9  
    To jeżeli ktoś zna się na sprzęcie (telewizory) proszę o rady co kupić w miarę taniego minimum 32 cale fullhd ?
    kameleon11116
    Level 26  
    Jest tyle fajnego sprzętu ale nie Blaupunkt !!!! Doprecyzuj swoje preferencje (zasady są opisane)
    kameleon11116
    Level 26  
    mirex wrote:
    Posłuchaj ich! Obaj to wysokiej klasy specjaliści i na LCD Blaupunkta zęby zjedli. :)

Inne telewizory też znają doskonale, więc pewnie cokolwiek byś nie zaproponował w formie pytania, odpowiedzą, że to szmelc. ;)

Witam
    Jeśli jesteś TAKI OBEZNANY (nie związany ze sprzedawcą) to poleć ten TV z czystym sumieniem .
    Na jakiej podstawie wydajesz opinie o mojej znajomości TV :?: :!:
    Rozumiem poziom 26 i pomoc ;)
    Co do mojej specjalizacji masz mało do powiedzenia :) bo nic na ten temat nie wiesz :!:
    szpila25
    Level 9  
    To tak aby było wszystko ok :
    1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? około 12 m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? około 4 metry
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? i tak i tak
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? są rolety
    7. Jaki masz obecnie telewizor? 32 cale crt
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? 100HZ FULL HD
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? kablówka
    10.Jakie urządzenia? dvd
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? około 6
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? bez różnicy
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? wszystkiego po trochu
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? nie
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
    16. Preferencje co do marki? brak
    17. Preferencje co do wielkości? minimum 32 cale
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? nie dotyczy
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1000 zł.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie

Rozumiem ,że blaupunkt to szajs czy jednak można się nim zainteresować ? A te parametry prawdziwe ?
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    @szpila25

Na podstawie postów @Zumico9825 oraz innych twierdzących, że to "szajs" dyskwalifikujesz ten sprzęt?
    szpila25
    Level 9  
    Chciałbym dowiedzieć się od kogoś kto zna się zapewne lepiej ode mnie czy warto kupić owy telewizor link w pierwszym poście. Czy jednak ktoś poleci mi coś innego.
    szpila25
    Level 9  
    Telewizor ma stać w pokoju u córki tam jest telewizja kablowa (upc). Dodam ,że chciałbym coś niedrogiego.
    Zumico9825
    Level 11  
    Kolego Pracuje W Serwisie RTV już od 5 lat , owszem na elektrodzie jestem świeży bo bardziej korzystam z Eurasa.
    Telewizory Blaupunkt są bardzo wadliwie miałem klientów co takie telewizor mieli a najczestsza usterka tych telewizorów są inwentery oraz scalak w plycie głównej (main).
    listki od panu też są strasznie wadliwie bo często sie przerywaja na ścieżce.
    FanManiakHD
    Level 17  
    Prawda jest brutalna, za 1000 złotych nie kupi się dobrego telewizora Full HD :( Nawiasem mówiąc cztery metry od ekranu i 32 cale! będzie bardzo mały. Ale jak musi być 32 cale i do 1000 zł to lepiej kup HD Ready. Ja bym proponował Philips 32PHH4100/88 nowość z tego roku, ewentualnie Full HD Philips 32PFH4100/88, ale to już ponad 1000 zł.
    szpila25
    Level 9  
    Co do odległości nie mierzyłem linijką podałem orientacyjnie.
    kameleon11116
    Level 26  
    Zumico9825 wrote:
    Kolego Pracuje W Serwisie RTV już od 5 lat , owszem na elektrodzie jestem świeży bo bardziej korzystam z Eurasa.
    Telewizory Blaupunkt są bardzo wadliwie miałem klientów co takie telewizor mieli a najczestsza usterka tych telewizorów są inwentery oraz scalak w plycie głównej (main).
    listki od panu też są strasznie wadliwie bo często sie przerywaja na ścieżce.

Nie pisz o Eurasie bo to znaczy ,że wspierasz się gotowcami :D ;) w sprawie usterek (to żadna ujma ) .Nie mniej ten TV to szajs .
    Dla kolegi zainteresowanego są fajne w tym gabarycie opisane TU :!: :!: dziesiątki razy :!: po co więc pisać to samo po raz kolejny :!: :idea:
    User removed account
    Level 1  
    iagre
    Level 35  
    Oprócz parametrów technicznych telewizora zwróć uwagę również na dostępność serwisu producenta. Telewizory Blaupunkt nie są w Polsce tak popularne jak inne marki i dlatego ich serwis nie jest tak łatwo dostępny. Jak się zepsuje to będzie problem - lepiej poszukaj czegoś innego.
    szpila25
    Level 9  
    PHILIPS 32PFH4309
    TOSHIBA 32L2433DG
    LG 32LB5610
    SAMSUNG UE32J5100
    Powrócę do tematu wyboru telewizora jeżeli nie owy blaupunkt to może któryś z tych powyżej ?
    User removed account
    Level 1  
    szpila25
    Level 9  
    Tak na marginesie ponoć ten samsung ma 200 Hz.
    User removed account
    Level 1  
    szpila25
    Level 9  
    Nie znam się na tym ( parametry , szczegóły) dlatego chciałbym ogarnąć coś w miarę dobrego. Blaupunkt w fajnej cenie jest ale skoro jest kiepski to szukam czegoś innego w fullhd i minimum 100Hz. Philips teraz to żarówki :-)
    User removed account
    Level 1  
    szpila25
    Level 9  
    A drugi w kolejności po Philipsie jaki by był ?
    User removed account
    Level 1