Witam. po kilku dniach od zakupu monitora lcd pojawil sie mniej wiecej na srodku punkcik ktory przy czarnym tle jest innego koloru.probowalem na roznych tlach i go nie widac.to pixel czy subpixel?.pozdrawiam.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam