logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć wzmacniacz do subwoofera w Citroen C5 2008 z RT5 navi?

twigel 27 Lip 2015 18:36 3720 4
REKLAMA
  • #1 14879450
    twigel
    Poziom 11  
    Posty: 50
    Ocena: 20
    c5 2008 exlusive z dołożoną nawigacją chyba rt5
    Jak podłączyć wzmacniacz do subwoofera w Citroen C5 2008 z RT5 navi?

    potrzebuję podłączyć wzmacniacz po suba a nie mam wyjścia cinch
    czy ktoś może wie jak i skąd wziąć sygnał?

    z góry dzięki za ewentualną pomoc
  • REKLAMA
  • #2 14880268
    piotrkol7
    Poziom 39  
    Posty: 3674
    Pomógł: 677
    Ocena: 729
    Musisz wyciągnąć moduł radia. Z tyłu powinieneś znaleźć dosyć rozbudowane gniazdo. Oto jego pinout:
    http://i58.servimg.com/u/f58/11/54/06/95/image22.jpg
    Masz dwie możliwe konfiguracje:
    1) pin 4 - prawy kanał, pin 10 - lewy kanał, pin 11 - masa
    2) pin 1 - prawy kanał, pin 7 - lewy kanał, pin 2 - masa

    Jedno pytanie jeszcze - nie masz gdzieś ukrytego gniazda AUX? Wygląda jak zwykłe gniazdo słuchawkowe.
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • REKLAMA
  • #3 14880340
    twigel
    Poziom 11  
    Posty: 50
    Ocena: 20
    nie zauważyłem nigdzie takiego gniazda
  • REKLAMA
  • #4 14880583
    piotrkol7
    Poziom 39  
    Posty: 3674
    Pomógł: 677
    Ocena: 729
    Więc pozostaje jedynie modyfikacja, o której wspominałem w poprzednim swoim poście.
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • #5 14882113
    twigel
    Poziom 11  
    Posty: 50
    Ocena: 20
    aux 2 mam zajętę, nie wiem przez co
    aux 1 wolne ale po podłączeniu brak sygnału

    jutro spróbuje wpiąć się w aux 2

    Dodano po 1 [godziny] 20 [minuty]:

    niestety nie działają podane przez Ciebie rozwiązania
REKLAMA