Witam, problem jak w temacie, posiadam ładowarkę Hitachi model UC 18YG oraz akumulatorki EB 1220BL 12V Ni-Cd 2szt. Miała spaloną diodę DZ3 oraz bezpiecznik przy przewodzie 230V, wymieniłem na identyczną, problem został. Ładuje akumulatory ok 11 godzin, gdzie wcześniej robiła to w godzinę. Po włożeniu baterii dioda miga normalnie, po wyjęciu dioda miga tak samo, tylko bardzo bladym, ledwo widocznym światłem. Wszystkie rezystory, tranzystory oraz diody sprawdziłem, reszty nie potrafię..w sumie mogłem jeszcze kondensatory, nie zrobiłem tego..Proszę o jakąś podpowiedź. Z góry dziękuję.
Dodam, że aku są sprawne, ładują się normalnie w takiej samej ładowarce.
Dodam, że aku są sprawne, ładują się normalnie w takiej samej ładowarce.