Witam.
Interesują mnie opinie na temat WIWY. Konkretnie rozchodzi mi się o model HD238 mający normalny wygląd. Jak sprawuje się w trakcie eksploatacji, jaka jest jej awaryjność (lub bezawaryjność
), jak z serwisem i i czy warto w ogóle kupić jako tanie DVD. Cena w Avansie ok.249 PLN. Co o tym sądzicie, prosiłbym o opinie i uwagi.
Interesują mnie opinie na temat WIWY. Konkretnie rozchodzi mi się o model HD238 mający normalny wygląd. Jak sprawuje się w trakcie eksploatacji, jaka jest jej awaryjność (lub bezawaryjność