logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opinie o odtwarzaczu DVD WIWA HD238 - awaryjność, serwis, wartość zakupu?

leszekraczka 02 Cze 2005 08:43 560 1
REKLAMA
  • #1 1543764
    leszekraczka
    Poziom 23  
    Posty: 780
    Pomógł: 4
    Ocena: 26
    Witam.
    Interesują mnie opinie na temat WIWY. Konkretnie rozchodzi mi się o model HD238 mający normalny wygląd. Jak sprawuje się w trakcie eksploatacji, jaka jest jej awaryjność (lub bezawaryjność ;)), jak z serwisem i i czy warto w ogóle kupić jako tanie DVD. Cena w Avansie ok.249 PLN. Co o tym sądzicie, prosiłbym o opinie i uwagi.
  • REKLAMA
  • #2 1546500
    leszekraczka
    Poziom 23  
    Posty: 780
    Pomógł: 4
    Ocena: 26
    Dzięki za mnóstwo odpowiedzi. Wiedziałem, że mogę na was liczyć. Temat zamknięty.
REKLAMA