A wiec tak dostalem vaca !Tylko ,że nie czitowałem.Na początku dostalem bana na 30dni za grifing trolowalem okej odczekałem te 30 dni .Potem poatrze mam vaca na zawsze.Ale nic nie robiłem nie zmienialem czcionek ani nic.Grałem z cziterem raz w lobby ale ja nigdy nie gralem na haxach wiec nie wiem o co chodzi valve ma cos z glową czy cos niewiem czy to zdejmą mam nadzieje bo ban nie powinien byc bo nie gralme na haxach jestem pewien
A i nigdzie nie pisze ze mam vaca na profilu tylko w grze !
A i nigdzie nie pisze ze mam vaca na profilu tylko w grze !