witam serdecznie mam problem z przełączaniem programów-chcąc przełączyć na inny program z klawiatury lokalnej zamiast np.z programu pierwszego przełączyć się na drugi itd.przełącza się na av i avs,natomiast z pilota można przełączać ale tylko klawiszami od 1-10 następne dziesiątki
poprzez użycie klawisza podwójnych cyfr -- problem zaczyna się gdy chcę przełączać programy przyciskami pr+,pr- od razu przełącza na av,av-s
tak jak z klawiatury lokalnej,proszę o pomoc z góry dziękuję
poprzez użycie klawisza podwójnych cyfr -- problem zaczyna się gdy chcę przełączać programy przyciskami pr+,pr- od razu przełącza na av,av-s
tak jak z klawiatury lokalnej,proszę o pomoc z góry dziękuję