Witam.
Mam drukarkę HP laser jet 4p. Wszyztkie testy przechodzi niezgłaszajac żadnego błędu
Drukarak nie jest sprawna. Jej problem to brak wydruku mimo ze papier ładnie wciąga itp. Wałek wraz z tonerem nówka.
Zauważyłem ze nie świeci laser na wałek ponieważna wałku nie mam nic . Rozebrałem cała drukarkę i dobrałem sie do skanera. Niestety nie mogę stwiedzić czy laser nie świeci czy też motor skanera nie działą. Po zdjęciu obudowy mam bład 13 paper jam. Gdzie sa jakieś czujniki które mam jeszcze zablokować aby uruchomic drukarkę bez obudowy. Znalazłem z tyłu jeden ale on nic nie daje. I drugie pytanko co może być uszkodzone.
za wszelkie info wielkie dzięki.
Mam drukarkę HP laser jet 4p. Wszyztkie testy przechodzi niezgłaszajac żadnego błędu
Drukarak nie jest sprawna. Jej problem to brak wydruku mimo ze papier ładnie wciąga itp. Wałek wraz z tonerem nówka.
Zauważyłem ze nie świeci laser na wałek ponieważna wałku nie mam nic . Rozebrałem cała drukarkę i dobrałem sie do skanera. Niestety nie mogę stwiedzić czy laser nie świeci czy też motor skanera nie działą. Po zdjęciu obudowy mam bład 13 paper jam. Gdzie sa jakieś czujniki które mam jeszcze zablokować aby uruchomic drukarkę bez obudowy. Znalazłem z tyłu jeden ale on nic nie daje. I drugie pytanko co może być uszkodzone.
za wszelkie info wielkie dzięki.