Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes W168 170CDI - Nie odpala Brak kontrolki Ładowania i Hamulca Ręcznego

lukasz0912 25 Aug 2015 14:23 1767 2
    lukasz0912
    Level 7  
    Witam. Mam problem z swoim Mercedesem W168 170 CDI . Problem polega na tym iż po przekluczeniu kluczyka na zapłon nie zapalają się kontrolki Ładowania Hamulca Ręcznego oraz (Ale nie zawsze) Swiec . Do niedawna Mrużyły tak jak by było jakieś zwarcie albo słaba masa Gdy mrużą lub w ogóle się nie swiecą Auto nie odpala . Gdy mrużą rozrusznik delikatnie ruszy ale nie odpali gdy się w ogóle nie świecą nawet nie drgnie. Gdy auto odpali często gaśnie po czym zapala się kontrolka od swiec i za chwile samo odpala . Bywa również i tak że po odpaleniu jak da się gaz to po powrocie na małe obroty gaśnie , oraz zdarza się że samochód traci na mocy dochodzi do 2500 tys obrotów i koniec . Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki oraz wymieniłem te kostki co są tam gdzie bezpieczniki . Klemy są w porządku . Nie mam pojęcia co robić . Może ktoś podpowie w jakim kierunku iść albo miał podobny problem. Z góry dziękuję Pozdrawiam :)
    lukasz0912
    Level 7  
    piotrekwoj1 wrote:
    Przekaźniki ok?
    Chodzi o te przekaźniki co są tam gdzie bezpieczniki jeżeli o te chodzi to są okej . Wymieniałem je . Jeżeli są gdzieś jeszcze o nie mam pojęcia gdzie i czy są dobe .