Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W168 170CDI - Nie odpala Brak kontrolki Ładowania i Hamulca Ręcznego

25 Sie 2015 14:23 1146 2
  • Poziom 5  
    Witam. Mam problem z swoim Mercedesem W168 170 CDI . Problem polega na tym iż po przekluczeniu kluczyka na zapłon nie zapalają się kontrolki Ładowania Hamulca Ręcznego oraz (Ale nie zawsze) Swiec . Do niedawna Mrużyły tak jak by było jakieś zwarcie albo słaba masa Gdy mrużą lub w ogóle się nie swiecą Auto nie odpala . Gdy mrużą rozrusznik delikatnie ruszy ale nie odpali gdy się w ogóle nie świecą nawet nie drgnie. Gdy auto odpali często gaśnie po czym zapala się kontrolka od swiec i za chwile samo odpala . Bywa również i tak że po odpaleniu jak da się gaz to po powrocie na małe obroty gaśnie , oraz zdarza się że samochód traci na mocy dochodzi do 2500 tys obrotów i koniec . Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki oraz wymieniłem te kostki co są tam gdzie bezpieczniki . Klemy są w porządku . Nie mam pojęcia co robić . Może ktoś podpowie w jakim kierunku iść albo miał podobny problem. Z góry dziękuję Pozdrawiam :)
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 38  
    Przekaźniki ok?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 5  
    piotrekwoj1 napisał:
    Przekaźniki ok?
    Chodzi o te przekaźniki co są tam gdzie bezpieczniki jeżeli o te chodzi to są okej . Wymieniałem je . Jeżeli są gdzieś jeszcze o nie mam pojęcia gdzie i czy są dobe .