Witam serdecznie posiadam kuchenke gazową Amica typ PMG20ZptA chciałem ją wyczyśćic ponieważ gdy wciskałem przycisk do jej odpalenia, odpalam po 10 sek puszczam i automatycznie gaśnie więc chciałem ją wyczyścić rozkręciłem i wyczyściłem działa ,ale pojawił sie problem działąjący palnik (duży) który działał nagle przestał działać a mianowicie wygląda to tak jak by dostawał mniej gazu a zawór jest otwarty maksymalnie , odpalam go a tu ogien 5 cm wczesniej na tej dyśie działał bez zarzutu co mogę zrobić proszę o pomoc