Pytanie: który z epromów zawiera "numerek"?
mam na wyświetlaczu takie kreski
- - -
- - -
- - -
czy to jest objaw zablolowania tego radia? klawisze nie działają.
mam na wyświetlaczu takie kreski
- - -
- - -
- - -
czy to jest objaw zablolowania tego radia? klawisze nie działają.