witam!
Mam pytanie do osób, które podpowiedzą mi w problemie podłączenia multiroom, bo nie za bardzo znam się na tym temacie.Posiadam Box+/HD SAGEMCOM DSI83 (S) oraz wifiBox+ / SAGEMCOM DSIW74 ,konwerter TWIN SHARP BS1K1EL. Teraz do sedna: Chciałbym podłączyć multiroom ,ale z zewnątrz od talerza nc plus mogę wpuścić jeden kabel bo właściciel nie zgadza się na więcej ze względu na elewacje.Drugi problem to ściana z żel betonu,przez która bym musiał wiercić by dostać się do drugiego dekodera,na co tez nie zgadza się właściciel mieszkania.W związku z tym pytanie czy można jakoś inaczej bez tego całego wiercenia i na jednym kablu koncentrycznym z zewnątrz podłączyć oba dekodery w 2 pokojach? Słyszałem o rozdzielniku sygnału za parę stówek ,ale też nie wiem o co chodzi i gdzie tego szukać.Proszę o pomoc i dziękuję z góry za odpowiedzi.Pozdrawiam
Mam pytanie do osób, które podpowiedzą mi w problemie podłączenia multiroom, bo nie za bardzo znam się na tym temacie.Posiadam Box+/HD SAGEMCOM DSI83 (S) oraz wifiBox+ / SAGEMCOM DSIW74 ,konwerter TWIN SHARP BS1K1EL. Teraz do sedna: Chciałbym podłączyć multiroom ,ale z zewnątrz od talerza nc plus mogę wpuścić jeden kabel bo właściciel nie zgadza się na więcej ze względu na elewacje.Drugi problem to ściana z żel betonu,przez która bym musiał wiercić by dostać się do drugiego dekodera,na co tez nie zgadza się właściciel mieszkania.W związku z tym pytanie czy można jakoś inaczej bez tego całego wiercenia i na jednym kablu koncentrycznym z zewnątrz podłączyć oba dekodery w 2 pokojach? Słyszałem o rozdzielniku sygnału za parę stówek ,ale też nie wiem o co chodzi i gdzie tego szukać.Proszę o pomoc i dziękuję z góry za odpowiedzi.Pozdrawiam