Witajcie
Czy na poniższym zdjęciu jest zaznaczony odpowietrznik na kaloryferze żeliwnym?
Jak prawidłowo go odpowietrzyć?
Dodam, że na 2 kaloryferowych to białe plastikowe pokrętło nie odkręca się w ogóle, na jednym jest odkręcone i nie można dokręcić, a na kolejnym można go odkręcić /nie schodzi całkowicie, kręci się w kólko/ i dokręcić z powrotem. Jak go odkręcę nic się nie dzieje, nie leci woda czy powietrze.
Czy na poniższym zdjęciu jest zaznaczony odpowietrznik na kaloryferze żeliwnym?
Jak prawidłowo go odpowietrzyć?
Dodam, że na 2 kaloryferowych to białe plastikowe pokrętło nie odkręca się w ogóle, na jednym jest odkręcone i nie można dokręcić, a na kolejnym można go odkręcić /nie schodzi całkowicie, kręci się w kólko/ i dokręcić z powrotem. Jak go odkręcę nic się nie dzieje, nie leci woda czy powietrze.