Witam. Mam problem, a mianowicie komputer nie widzi kierownicy Logitech Driving Force GT. kupiłem ją używaną i podłączając ją nie zapala się ikonka GT ani nie mogę ściągnąć sterowników.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam