Panowie na wolnych obrotach jak pompuje pedałem hamulca podciśnienie w układzie spada z 0,7 do 0,4 co widać na wskaźniku boost i obroty zaczynają falować i silnik delikatnie przerywa.. Przewód od serwa do kolektora wymieniony na nowy wraz z zaworem zwrotnym. Serwo do wymiany?
Ewentualnie jak jeszcze moge sprawdzić serwo? Na nieodpalonym silniku pompując pedał robi sie twardy a gdy uruchomie silnik pedał opada czyli wynikałoby że serwo działa poprawnie. I czy wgl serwo wpływa na szczelność dolotu bo auto po rozgrzaniu gubi ciśnienie doładowania z 0,7 bara do 0,4.
Ewentualnie jak jeszcze moge sprawdzić serwo? Na nieodpalonym silniku pompując pedał robi sie twardy a gdy uruchomie silnik pedał opada czyli wynikałoby że serwo działa poprawnie. I czy wgl serwo wpływa na szczelność dolotu bo auto po rozgrzaniu gubi ciśnienie doładowania z 0,7 bara do 0,4.