Witam, mieszkam na 3 piętrze w bloku, antenkę mam za oknem typu dipol
Do lotniska w Balicach oraz w Katowicach Pyrzowicach mam ok 50-60km
Posiadam radio scaner Yaesu vx-2 i odbiór jest nie do końca zadawalający...
Mam kilka pytań, czy odbiornik ze strony:
link
miałby lepsze właściwości niż Yaesu?
Z pokoju mam puszczony kabel H-155 na dach jaka poradzicie mi antenę na pasmo 118Mhz - 170Mhz ?aby miała dość dobre parametry (dooklnólna)
Pozdrawiam Van
ps. już wkrótce z licencją
Do lotniska w Balicach oraz w Katowicach Pyrzowicach mam ok 50-60km
Posiadam radio scaner Yaesu vx-2 i odbiór jest nie do końca zadawalający...
Mam kilka pytań, czy odbiornik ze strony:
link
miałby lepsze właściwości niż Yaesu?
Z pokoju mam puszczony kabel H-155 na dach jaka poradzicie mi antenę na pasmo 118Mhz - 170Mhz ?aby miała dość dobre parametry (dooklnólna)
Pozdrawiam Van
ps. już wkrótce z licencją