Witam !!!
Czy ktoś może mi powiedzieć jakich komponentów użyć aby móc tworzyć tabele przy pomocy CREATE TABLE() ?
Próbuję Query ale najwidoczniej można w nim tworzyć jedynie zapytania do istniejących już tabel.
Czy ktoś może mi powiedzieć jakich komponentów użyć aby móc tworzyć tabele przy pomocy CREATE TABLE() ?
Próbuję Query ale najwidoczniej można w nim tworzyć jedynie zapytania do istniejących już tabel.