#1 1568466 11 Cze 2005 12:24 mirekkk:) mirekkk:) Poziom 20 Posty: 482 Pomógł: 12 Ocena: 17 Autor tematu Post #1 1568466 11 Cze 2005 12:24 Mam problem z wieza SONY HCD-RXDZ. Po wlaczeniu na wyswietlaczu pojawia sie komunikat PROTECT PUSH POWER i nie dziala zadna funkcja. Co jest tego przyczyna?
Pomocny post #2 1568500 11 Cze 2005 12:36 tik_tak tik_tak Poziom 36 Posty: 2623 Pomógł: 428 Ocena: 373 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 1568500 11 Cze 2005 12:36 Wpisz poprawnie model!HCD-RXD7. Końcówa do wymiany. Mam na sprzedaż: 10.08.2005 G4C7AGH00004 10.08.2005 STK4211MK2 10.08.2005 STK4142MK2 10.08.2005 RSN315H42-P
Pomocny post #3 1568508 11 Cze 2005 12:41 marniu marniu Poziom 25 Posty: 1005 Pomógł: 63 Ocena: 55 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #3 1568508 11 Cze 2005 12:41 Witam odpowiedż jest prosta ! spalona koncówka mocy STK nowa oryginalna jest dosyć droga ,
#4 1991371 15 Lis 2005 10:35 mirekkk:) mirekkk:) Poziom 20 Posty: 482 Pomógł: 12 Ocena: 17 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 1991371 15 Lis 2005 10:35 Dzieki...po wymianie koncowki wszystko jest ok!