Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rodzaje laserów w odtwarzaczach

Mietek Woźniak 11 Jun 2005 13:01 5098 9
    Mietek Woźniak
    Level 19  
    Witam,
    czy znajduje się gdzieś na elektrodzie lub w necie jakaś tabela w której jest model odtwarzacza cd i laser jaki tam pracuje? Ale taka obejmująca wiele modeli? Proszę o linki
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    marck1
    Service technician RTV
    W necie takiego wykazu nie widziałem, ale był taki w Serwisie Elektroniki począwszy od nr. 11/2002r.
    Mietek Woźniak
    Level 19  
    a może mogłby ktoś wrzucić skany?
    jersey69
    Level 34  
    Witam !

Pewnie mógłbym , ale mam tylko część skanów i chwilowo nieczynny skaner . Napisz co Cię interesuje w pierwszej kolejności .

pozdrawiam
    Mietek Woźniak
    Level 19  
    Chciałbym wiedzieć w jakich odtwarzaczach są głowice SF-91. A poza tym to tak ogólnie cały wypis by się na przyszłość przydał. Gdybyś miał kiedyś okazję zrobić te skany to wrzuć na cielak89(malpa)wp.pl
    tarnoś
    Level 12  
    Ale mnie bardzo interesują konkretnie dwa modele: :D
    SONY FH-B5CD oraz SONY MHC-450.

Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Mój mail: krzystarno(malpa)poczta.onet.pl
    jersey69
    Level 34  
    To może znajdzie się ktoś chętny pomóc przy wklepywaniu danych do Excela ? Wpisałem już prawie 2000 modeli zostało mi jeszcze ok 1000 pozycji . Potem będzie jeszcze poprawianie , gdyż już po wstępnym przeglądzie widać , że spis zawiera błędy . Sporo modeli zostało pominiętych , więc będzie można się wykazać przy uzupełnianiu . Ale tak czy inaczej - jest to najbogatszy spis do jakiego udało mi się dotrzeć . W necie jest dosłownie kilka - zawierają max. kilkaset pozycji .

Kolega tarnoś - model Sony FH-B5 nie figuruje w spisie , ale cała seria FH-B opiera się na KSS240A . Ten sam typ lasera dotyczy modelu MHC450 .
    Mietek Woźniak
    Level 19  
    A onkyo seria dx? we wszystkich są te same lasery? jeśli tak to podaj ;-)
    jersey69
    Level 34  
    Wysłałem Ci spis na priva , Onkyo jest kompletne .

pozdrawiam
    krzysiek_45
    Level 11  
    witam.
    A do harmana Kardona jakie lasery pasuja ??
    Bo u mnie laser sie swieci ale nie chce obracac plyta, tylko troszeczke nia porusza.
    Jeli mozna to prosze o schemat tego odtwarzacza, oto moj meil krzychoo45(malpa)wp.pl
    Dzieki