Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rodzaje laserów w odtwarzaczach

11 Cze 2005 13:01 4855 9
  • Poziom 17  
    Witam,
    czy znajduje się gdzieś na elektrodzie lub w necie jakaś tabela w której jest model odtwarzacza cd i laser jaki tam pracuje? Ale taka obejmująca wiele modeli? Proszę o linki
  • Specjalista od sprzętów RTV
    W necie takiego wykazu nie widziałem, ale był taki w Serwisie Elektroniki począwszy od nr. 11/2002r.
  • Poziom 17  
    a może mogłby ktoś wrzucić skany?
  • Poziom 34  
    Witam !

Pewnie mógłbym , ale mam tylko część skanów i chwilowo nieczynny skaner . Napisz co Cię interesuje w pierwszej kolejności .

pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Chciałbym wiedzieć w jakich odtwarzaczach są głowice SF-91. A poza tym to tak ogólnie cały wypis by się na przyszłość przydał. Gdybyś miał kiedyś okazję zrobić te skany to wrzuć na cielak89(malpa)wp.pl
  • Poziom 11  
    Ale mnie bardzo interesują konkretnie dwa modele: :D
    SONY FH-B5CD oraz SONY MHC-450.

Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Mój mail: krzystarno(malpa)poczta.onet.pl
  • Poziom 34  
    To może znajdzie się ktoś chętny pomóc przy wklepywaniu danych do Excela ? Wpisałem już prawie 2000 modeli zostało mi jeszcze ok 1000 pozycji . Potem będzie jeszcze poprawianie , gdyż już po wstępnym przeglądzie widać , że spis zawiera błędy . Sporo modeli zostało pominiętych , więc będzie można się wykazać przy uzupełnianiu . Ale tak czy inaczej - jest to najbogatszy spis do jakiego udało mi się dotrzeć . W necie jest dosłownie kilka - zawierają max. kilkaset pozycji .

Kolega tarnoś - model Sony FH-B5 nie figuruje w spisie , ale cała seria FH-B opiera się na KSS240A . Ten sam typ lasera dotyczy modelu MHC450 .
  • Poziom 17  
    A onkyo seria dx? we wszystkich są te same lasery? jeśli tak to podaj ;-)
  • Poziom 34  
    Wysłałem Ci spis na priva , Onkyo jest kompletne .

pozdrawiam
  • Poziom 11  
    witam.
    A do harmana Kardona jakie lasery pasuja ??
    Bo u mnie laser sie swieci ale nie chce obracac plyta, tylko troszeczke nia porusza.
    Jeli mozna to prosze o schemat tego odtwarzacza, oto moj meil krzychoo45(malpa)wp.pl
    Dzieki