Witam!
Problem jest taki,ze klawisze w S35i blokują się zaraz po włączeniu telefonu. Czasami przez chwile chodzą i potem się zawiesza na dobre. W tel.był naprawiany brak głosu,poprzez obejście kabelkiem. Nie wiem czy ma to jakis zwiazek,ale kilka dni po naprawie przestały właśnie działać klawisze. Z tego co się zorientowałem na forum,to pomocnym bywa podgrzewanie procka,niestety nie posiadam lutownicy na gorące powietrze. Czy istnieje jakaś inna metoda w miarę bezpiecznego podgrzania procka?
Problem jest taki,ze klawisze w S35i blokują się zaraz po włączeniu telefonu. Czasami przez chwile chodzą i potem się zawiesza na dobre. W tel.był naprawiany brak głosu,poprzez obejście kabelkiem. Nie wiem czy ma to jakis zwiazek,ale kilka dni po naprawie przestały właśnie działać klawisze. Z tego co się zorientowałem na forum,to pomocnym bywa podgrzewanie procka,niestety nie posiadam lutownicy na gorące powietrze. Czy istnieje jakaś inna metoda w miarę bezpiecznego podgrzania procka?