Podczas prania pojawił się błąd F05, co oznaczało iż pralka nie oddawała wody. Po sprawdzeniu od frontu pralki elementu który się odkręca po prawej stronie na dole
( ponoć jest to element samoczyszczący pompę ) faktycznie dostała się tam pończoszka która zapewne blokowała przepływ wody. Po oczyszczeniu w/w elementu i podłączeniu pralki do sieci i kurka dopływu wody, włączeniu na cykl prania okazuje się teraz że nie pobiera wody
( przed czyszczeniem pobierała ). Co może byc przyczyną? Czy może być tak że oprogramowanie po wyłączeniu z zasilania zawiesiło się i nie otwiera zaworu (czy jakiegoś przekaźnika) doprowadzającego wodę?
A może sa jakieś kombinacje klawiszy w tym modelu aby zresetować sterownik?
( ponoć jest to element samoczyszczący pompę ) faktycznie dostała się tam pończoszka która zapewne blokowała przepływ wody. Po oczyszczeniu w/w elementu i podłączeniu pralki do sieci i kurka dopływu wody, włączeniu na cykl prania okazuje się teraz że nie pobiera wody
A może sa jakieś kombinacje klawiszy w tym modelu aby zresetować sterownik?