Witam panowie przeszukałem forum i nigdzie nie odnalazłem do czego służy pokrętło w środku pompy i czy musi być przełącznik pracy pompy włączony na 3 ?.
Moja pompa jest połączona w układzie z meibesem który jest włączony na automacie czy to dobrze ?? Mój problem to ze chyba słaba wydajność jest tej pompy mam ogrzewanie podłogowe może jakaś podpowiedz jakie maja być ustawienia tej pompy? i meibesa.
Moja pompa jest połączona w układzie z meibesem który jest włączony na automacie czy to dobrze ?? Mój problem to ze chyba słaba wydajność jest tej pompy mam ogrzewanie podłogowe może jakaś podpowiedz jakie maja być ustawienia tej pompy? i meibesa.