Witam.
Posiadam rejestrator Smart N410 oraz kamerę Omega-21P22-12. Całość jest skonfigurowana w internecie.
Chciałbym teraz ustawić presety i trasę lecz gdy robię to z poziomu rejestratora to kamera reaguje na ustawioną trasę raczej chaotycznie tzn. nie porusza się między punktami ustawionymi w presetach lecz robi jakieś swoje tam ruchy.
Z poziomu przeglądarki internetowej też nie potrafię ustawić trasy.
Czy do ustawienia trasy jest wymagane połączenie przez RS 485 ?.
Czy do ustawienia trasy wymagana jest klawiatura PTZ czy istnieje jeszcze jakiś inny sposób ?.
Czy ktoś zna jakiś program do ustawiania tras poprzez internet ?.
Pozdrawiam.
Posiadam rejestrator Smart N410 oraz kamerę Omega-21P22-12. Całość jest skonfigurowana w internecie.
Chciałbym teraz ustawić presety i trasę lecz gdy robię to z poziomu rejestratora to kamera reaguje na ustawioną trasę raczej chaotycznie tzn. nie porusza się między punktami ustawionymi w presetach lecz robi jakieś swoje tam ruchy.
Z poziomu przeglądarki internetowej też nie potrafię ustawić trasy.
Czy do ustawienia trasy jest wymagane połączenie przez RS 485 ?.
Czy do ustawienia trasy wymagana jest klawiatura PTZ czy istnieje jeszcze jakiś inny sposób ?.
Czy ktoś zna jakiś program do ustawiania tras poprzez internet ?.
Pozdrawiam.