Witam,
mam uprzejmą prośbę, a mianowicie chodzi o grę PES 2016, mam problem odkąd laptop nie został zamknięty tylko odcięty od prądu - straciłem: zrobiłem transfery, edytowałem kilkunastu piłkarzy na PES2016 i wychodząc z domu nie wyłączyłem kompa, bo został "odcięty" od prądu i teraz ma problem - pojawia się komunikat:
,,Save file is corrupted". Nie pokazuje mi wgranych patch'y i całej mojej edycji.
Próbując naprawić szkody:
Plik dpfilelist.bin zapisałem docelowo jako plik Word i zostało zaznaczone by zawsze zapisywać podobne pliki właśnie w Wordzie. Czy ktoś pomoże? Być może to jest przyczyna problemu?! Nie działa mi też generator do dpfilelist.
Bardzo proszę o możliwie najszybszą pomoc.
Z góry dziękuję.
mam uprzejmą prośbę, a mianowicie chodzi o grę PES 2016, mam problem odkąd laptop nie został zamknięty tylko odcięty od prądu - straciłem: zrobiłem transfery, edytowałem kilkunastu piłkarzy na PES2016 i wychodząc z domu nie wyłączyłem kompa, bo został "odcięty" od prądu i teraz ma problem - pojawia się komunikat:
,,Save file is corrupted". Nie pokazuje mi wgranych patch'y i całej mojej edycji.
Próbując naprawić szkody:
Plik dpfilelist.bin zapisałem docelowo jako plik Word i zostało zaznaczone by zawsze zapisywać podobne pliki właśnie w Wordzie. Czy ktoś pomoże? Być może to jest przyczyna problemu?! Nie działa mi też generator do dpfilelist.
Bardzo proszę o możliwie najszybszą pomoc.
Z góry dziękuję.