Witam mam pytanie czy przez instalator Windows 7 mogę rozszerzyć 32-bit do 64-bit poprzez nie wybieranie opcji przy instalacji niestandardowej. I czy moje gry Steam i inne się zachowają? Nie będę musiał od nowa pobierać gry Steam? Prosze o odp. Pozdrawiam