Witam, mam problem z pralką beko, mianowicie ostatnio podczas prania, pralka zawiesiła się, zegar stanął w miejscu i nic się nie działo, po wyłączeniu i włączeniu pralki zegar przestawił się na faktyczny czas (tak jak być powinien) i zadziałała. ( Przez ok 15 min nic się nie działo). Zadzwoniłam do serwisu, Panowie stwierdzili, że to wina silnika, więc wymieniłam, dziś chciałam zrobić pranie i jest to samo. Włożyłam pranie, ustawiłam czas itd i przed wirowaniem zawiesiła się, wyłączyłam pralkę i wyjęłam ubrania, zauważyłam, że nie podgrzewa wody. Nie mam pojęcia co to może być, wydaje mi się tylko, że to programator. Teraz włączyłam ją bez ubrań na 30 min, zawiesiła się po pobraniu wody i odwiesiła dopiero po wciągnięciu jej z powrotem. Proszę o poradę, z góry dziękuję!