Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

huawei y6, urzadzenie zostało zresetowane

04 Lut 2016 20:19 3582 6
  • Poziom 1  
    Witam, dostałam po mamie telefon Huawei y6. Od razu przywróciłam telefon do ustawień fabrycznych i tu nastepuje problem. Pojawia sie komunikat "urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować zaloguj się na konto google ,które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu" Mama nie zna sie na telefonach i nie zna swojego konta google czy hasła. Trochę poszperałam i doszłam do jej kont google zalogowanych na tym telefonie, hasło zmianiłam na nowe. Próbuje sie zalogować na oba konta i za każdym razem po "sprawdzaniu/synchronizowaniu danych" mnie wywala do początku czyli komunikatu o zresetowaniu urządzenia. BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!
  • Poziom 1  
    Witam. Czy udało się rowiązać problem? Mam to samo i też w takim telefonie..
  • Poziom 35  
    Trzeba podać maila, który został użyty przy pierwszym uruchomieniu telefonu.
  • Poziom 9  
    Panowie wystarczy sciagnac aplikacje ktora omija hasło z google i wrzucic ja na pena ktorego podłaczamy do telefonu za pomoca odpowiedniego kabelka. instalujemy aplikacje i po kłopocie
  • Poziom 5  
    Witam, mam ten sam problem. Czy zna ktoś już rozwiązanie ?
  • Poziom 35  
    Na nowszych wersjach systemu myk z pendrive nie działa.
  • Poziom 9  
    Jezeli wersja androida 6.0 to sciagnij QuickShortcutMaker_2.4.0 i google account manager 6.0.1-2 , zainstaluj i otworz. Wyszukaj menadzer kont google i zaloguj sie w przegladarce i zresetuj telefon