Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie telefonu do wzmacniacza

Andrze99 28 Lut 2016 01:19 3690 4
  • #2 28 Lut 2016 01:46
    tomek89pro
    Poziom 9  

Jeżeli na wyborze funkcji masz funkcję oznaczoną jako "AUX" to na tylnej ściance urządzenia powinno być wejście RCA (czincz) oznaczone jako "IN" , w telefonie pewnie masz kabel jack 3,5mm czyli tak zwany (mały Jack) . Jeżeli wszystko się zgadza to powinienes kupić taki kabel "(RCA - JACK 3,5mm)"

zdjęcie podglądowe...

1
  • #3 28 Lut 2016 01:52
    Andrze99
    Poziom 2  

tomek89pro napisał:
    Jeżeli na wyborze funkcji masz funkcję oznaczoną jako "AUX" to na tylnej ściance urządzenia powinno być wejście RCA (czincz) oznaczone jako "IN" , w telefonie pewnie masz kabel jack 3,5mm czyli tak zwany (mały Jack) . Jeżeli wszystko się zgadza to powinienes kupić taki kabel "(RCA - JACK 3,5mm)"

zdjęcie podglądowe...

A potem na jaki tryb mam włączyć jeżeli już to podłącze?

Dodano po 3 [minuty]:

Andrze99 napisał:
    tomek89pro napisał:

zdjęcie podglądowe...

A potem na jaki tryb mam włączyć jeżeli już to podłącze?

Podłączenie telefonu do wzmacniacza a jezeoi mam cos takiego ? https://obrazki.elektroda.pl/1850984100_1456620715.jpeg

0
  • #4 28 Lut 2016 01:56
    tomek89pro
    Poziom 9  

Tak dokładnie taki kabel . Włączasz na wzmacniaczu tryb AUX (jeżeli taki jest) , podpinasz wszystko - puść w telefonie muzykę i głośność w telefonie na max a regulacja głośności na wzmacniaczu , musi grać.

0
  • #5 28 Lut 2016 01:58
    Andrze99
    Poziom 2  

tomek89pro napisał:
    Tak dokładnie taki kabel . Włączasz na wzmacniaczu tryb AUX (jeżeli taki jest) , podpinasz wszystko - puść w telefonie muzykę i głośność w telefonie na max a regulacja głośności na wzmacniaczu , musi grać.

Dzięki bardzo , wszystko działa . Pozdrawiam :)

0