Witam,
Otrzymałem kilka dni temu w/w ekspres do kawy, w którym uszkodzona była zębatka. Po jej wymienieniu ekspres zaczął działać już dobrze, lecz przy poprzednim demontażu nie podpisałem kabla który wychodzi od bojlera (jasno niebieski) i nie wiem gdzie go podłączyć.
Reszta kabli jest podłączona prawidłowo. Objawami braku podłączenia tego kabla jest fakt że po zmieleniu kawy, pompa próbuje pompować wodę, lecz coś blokuje ją w bojlerze i nie pozwala puścić dalej.
Jeżeli ktoś posiada jakiś schemat połączenia kabli w tym ekspresie będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam,
Otrzymałem kilka dni temu w/w ekspres do kawy, w którym uszkodzona była zębatka. Po jej wymienieniu ekspres zaczął działać już dobrze, lecz przy poprzednim demontażu nie podpisałem kabla który wychodzi od bojlera (jasno niebieski) i nie wiem gdzie go podłączyć.
Reszta kabli jest podłączona prawidłowo. Objawami braku podłączenia tego kabla jest fakt że po zmieleniu kawy, pompa próbuje pompować wodę, lecz coś blokuje ją w bojlerze i nie pozwala puścić dalej.
Jeżeli ktoś posiada jakiś schemat połączenia kabli w tym ekspresie będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam,