Witam
To moj pierwszy post i mam nadzieje, ze wybralem dobry dział... Mam problem z pralko-suszarka Hotpoint Aquarius WDL 540.
Chodzi o to ze po zaladowaniu prania i ustawieniu programu pralka pobiera wode przez kilka sekund, a kiedy cykl prania powinien sie zaczac pralka zaczyna kilkakrotnie odblokowywac drzwi. Słychać trzaskanie zamka i miga czerwona ikonka kluczyka, a zostawiona samej sobie nie robi nic...
Kiedy nacisnie sie ponownie start pralka powtarza to samo, tyle tylko ze nie pobiera wody. Każde nacisniecie startu konczy sie tym ze blokada drzwi sie odblokowuje, a ikonka kluczyka miga.
Wykluczylem juz blokade drzwi i programator, ale skonczyly mi sie pomysly dlatego wdzieczny bylbym za sugestie
To moj pierwszy post i mam nadzieje, ze wybralem dobry dział... Mam problem z pralko-suszarka Hotpoint Aquarius WDL 540.
Chodzi o to ze po zaladowaniu prania i ustawieniu programu pralka pobiera wode przez kilka sekund, a kiedy cykl prania powinien sie zaczac pralka zaczyna kilkakrotnie odblokowywac drzwi. Słychać trzaskanie zamka i miga czerwona ikonka kluczyka, a zostawiona samej sobie nie robi nic...
Kiedy nacisnie sie ponownie start pralka powtarza to samo, tyle tylko ze nie pobiera wody. Każde nacisniecie startu konczy sie tym ze blokada drzwi sie odblokowuje, a ikonka kluczyka miga.
Wykluczylem juz blokade drzwi i programator, ale skonczyly mi sie pomysly dlatego wdzieczny bylbym za sugestie