Witam, posiadam kamerę która nagrywa obraz i dźwięk chce to puścić w internet ale w miejscu gdzie ona sie znajduje jest słaby internet i kilka osób jak sie podłączy by oglądać będzie słaba jakość
Chcę zrobić w ten sposób
(DOM1-KAMERA)--wpinam ja do routera przekierwouje porty itd ---(DOM2-SERWER)---->użytkownicy z internetu
chce puścić strumien ale rozdzielać na wiecej podłaczeń juz w innej lokalizacji
moje pytanie jakie oprogramowanie do tego użyć i zainstalować na takim serwerze aby strumieniowanie działało (Linux jakis? najlepiej coś pod windowsa graficznego) pomożecie?
Chcę zrobić w ten sposób
(DOM1-KAMERA)--wpinam ja do routera przekierwouje porty itd ---(DOM2-SERWER)---->użytkownicy z internetu
chce puścić strumien ale rozdzielać na wiecej podłaczeń juz w innej lokalizacji
moje pytanie jakie oprogramowanie do tego użyć i zainstalować na takim serwerze aby strumieniowanie działało (Linux jakis? najlepiej coś pod windowsa graficznego) pomożecie?