logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Livebox 2.0 - Jak wyłączyć funkcję routera i używać jako modem?

dzikus30 26 Maj 2016 19:17 1926 4
REKLAMA
  • #1 15700851
    dzikus30
    Poziom 5  
    Posty: 90
    Ocena: 3
    witam
    Czy jest możliwość wyłączenia funkcji routera tak by live box służył tylko jako modem i obsługa voip hd?w usłudze funpack?
    Chciałem zewnetrzny router poprzez połączenie wyjście lan w liveboxie wejście wan w routerze połączyć?
    Czy da się to jakoś zrobić?
  • REKLAMA
  • #2 15700899
    actin
    Poziom 34  
    Posty: 2689
    Pomógł: 187
    Ocena: 797
    Wchodzisz w :Ustawienia ->Sieć bezprzewodowa->Wyłącz
    Możesz wpiąć ruter pod wyjście WAN
  • REKLAMA
  • #3 15701109
    dzikus30
    Poziom 5  
    Posty: 90
    Ocena: 3
    Kolego wyłączenie wifi, nie ma nic wspólnego z wyłączeniem funkcji routera:(
    Jeśli livebox nadal będzie miał tą funkcje routera to kolejny router który podłącze do liveboxa będzie dobrze działał tylko jako AP albo reapeter, a ja chce żeby ten nowy router przydzielał do wszystkich urządzeń adres IP, a nie livebox.
    Live box ma być tylko jako modem:)

    Dodano po 1 [minuty]:

    Mam w domu mega dużo urządzeń i niestety livebox dość szybko się przytyka i często zawiesza.
  • REKLAMA
  • #4 15703356
    dzikus30
    Poziom 5  
    Posty: 90
    Ocena: 3
    Nie ma pomysła na mój problem?pytanie?
    Myślałem o tym, żeby w tym nowym routerze utworzyć nową podsieć, zupełnie niezależna od podstawowej w liveboxie, może tym się oszuka.
  • #5 15704076
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
REKLAMA