witam
Czy jest możliwość wyłączenia funkcji routera tak by live box służył tylko jako modem i obsługa voip hd?w usłudze funpack?
Chciałem zewnetrzny router poprzez połączenie wyjście lan w liveboxie wejście wan w routerze połączyć?
Czy da się to jakoś zrobić?
Czy jest możliwość wyłączenia funkcji routera tak by live box służył tylko jako modem i obsługa voip hd?w usłudze funpack?
Chciałem zewnetrzny router poprzez połączenie wyjście lan w liveboxie wejście wan w routerze połączyć?
Czy da się to jakoś zrobić?