Witam
Centrala Integra 64+, podłączony ekspander INT-PPPS (ustanowione połączenie z centralą).
Po podłączeniu do ekspandera (CLK,DAT,12V,COM) manipulatora INT-KLFR (CKM,DTM,KPD,COM) manipulator wyświetla komunikat: Brak połączenia z centralą.
W systemie istnieje jeszcze jeden manipulator podłączony bezpośrednio do centrali (z innym adresem), działa bez problemu.
Co może być przyczyną braku łączności manipulatora centralą poprzez ekspander ?
Pozdrawiam
Centrala Integra 64+, podłączony ekspander INT-PPPS (ustanowione połączenie z centralą).
Po podłączeniu do ekspandera (CLK,DAT,12V,COM) manipulatora INT-KLFR (CKM,DTM,KPD,COM) manipulator wyświetla komunikat: Brak połączenia z centralą.
W systemie istnieje jeszcze jeden manipulator podłączony bezpośrednio do centrali (z innym adresem), działa bez problemu.
Co może być przyczyną braku łączności manipulatora centralą poprzez ekspander ?
Pozdrawiam