Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki amplituner do HKTS60

04 Cze 2016 13:46 492 1
  • Poziom 10  
    Witam,
    właśnie padł mi amplituner BDS570, który pracował z zestawem głośników jak w temacie. Proszę doradźcie jaki nowy ampli kupić. Ten,który miałem był ok jeśli chodzi o dźwięk i fajnie my było gdyby nowy był podobny. Natomiast nie chce, żeby to był H/K. Z tym, który padł miałem sporo kłopotów i zraziłem sie do tej marki.
    Najlepszy byłby taki, który nie ma wentylatora. To jednak i hałasuje i prędzej czy później padnie. Pozostałe wymaganie nie są szczególne. Podłączony jest BR, PS4 i TV.
    Fajnie by było gdyby miał wifi i BT. W obecnym jest też trriger do włączania wyłączania suba. Fajnie by to było mieć jednak to nie jest "must have"
    Budżet ok. 2000. Raczej troche mniej niz troche więcej.
    Patrzyłem na Yamahę RT-A550 ale troche sie obawiam "specyficznego" brzmienia Yamahy mimo, że miałem z tym brzmieniem do czynienia dawno i krótko.

Oglądam też Denona AVR-X1200W. Mam od wielu lat taki wzmacniacz stereo tej marki i jest super. Jednak ten to 7.2. A to znaczy, że płace za więcej niż bedę korzystał. Dodatkowo nie jestem pewien, czy nie będzie problemów z podłączenie zestawu 5.1.
  • Poziom 20  
    Jeśli wybierzesz Yamahę możesz wziąć trochę tańszy model RXV-481. W dobrej cenie dostaniesz model Onkyo TX-NR545. Tak samo jak Denon jest to model 7 kanałowy. Bez problemu podepniesz pod niego swoje głośniki. Pozostałe dwa kanały możesz wykorzystać jako drugą strefę albo jeśli wymienisz fronty na większe, podpiąć je w bi-ampingu