Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kolumny + wzmacniacz estradowy do 1200zł -> poczatkujacy DJ

15 Jun 2016 10:21 660 1
  • Level 2  
    Witam Panów,
    Chciałbym rozpocząć swoją zabawę z graniem na imprezach, chodzi raczej o 18'tki, imprezy okolicznosciowe, rodzinne. Sale wielkości ok 50m2, granie nom stop ok 10h (wiadomo jak to jest).
    Sprzęt nowy czy uzywany - nie gra to dla mnie roli, ma byc dobrze. Wiem, ze w budżecie 1200zl nie kupie nic co gra pieknie, cudownie i w ogóle och i ach. W przyszłości na pewno zainwestuje w mikser. Znam sie odrobinę na naglosnieniu domowym, jednak o sprzęcie estradowym, a raczej jego doborze mam małe pojęcie.
    Widzialem na Allegro kolumny po 400-500zl nowe, jednak jakos nie ufam dzisiejszemu sprzetowi, chyba ze jakas mila osoba poleci mi coś :)
    Proszę o porady odnosnie doboru tego sprzetu, czekam na propozycje i z góry dziekuje :)
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 41  
    Za 1200 kupisz jakieś używane Elestry i do tego końcówkę Elmuza więc bez szału ale z tym budżetem nie oczekuj cudów. Na nowe kolumny za 400-500zł nawet nie warto splunąć więc odpuść na starcie takie wynalazki.