Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer b1-850 - Blokada FRP konta Google na tablecie (nie pamiętam hasła i loginu)

17 Cze 2016 13:32 2100 3
  • Poziom 4  
    Witam. Rok temu siedmioletnia kuzynka dostała tablet w którym utworzyła konto Google i teraz po hardresecie nie można się zalogować do usług Google bo nikt nie pamięta hasła i loginu. Na jej laptopie w historii znalazłem próby logowania na pewien adres skrzynki pocztowej więc przypuszczam że ten sam miała na tablecie ale nie mam pewności i ni mam też hasła. Podczas odzyskiwania hasła trzeba podać e-mail rezerwowy który zupełnie nie wiem jaki może być. Serwis odpada bo kuzyn już prubował i odmówili usunięcia blokady ponieważ taka naprawa nie jest obięta gwarancją. Jak mogę odblokować ten tablet?Oglądałem
  • Poziom 21  
    Utworzyć nowe konto Google.
    Jeśli nie znasz alternatywnego adresu e mail to raczej nie odzyskasz hasła.
  • Poziom 4  
    Odzyskałem dostęp do konta google i po zalogowaniu na nie na laptopie i przejściu do Google Play widzę w dziale moje urządzenia tablet Acer B1-850 (ostatnie użycie 15.05.2016). Jednak nie mogę się na to konto zalogować na tablecie. Co jeszcze może być przyczyną?

Acer b1-850 - Blokada FRP konta Google na tablecie (nie pamiętam hasła i loginu)
  • Poziom 21  
    Po zalogowaniu powinieneś mieć możliwość zresetowania urządzeń które logują się tym kontem.
    To wymusza ponowne uwierzytelnienie. Zmień hasło i spróbuj jeszcze raz.
    Jaki komunikat się pojawia na urządzeniu przy próbie logowania?