Witam,
Rozklejałem Samsunga A3 i naprawilem styk głośnika i ok wszystko działa poprawnie z tym że mam teraz problem z poprawnym sklejeniem szybki do telefonu. Zamowilem tasme dedykowana i po sklejeniu przycisk home działa ale nie ma tego charkterystycznego klikniecia i nie wystaje tak jak wystawal wczesniej. Po docisnieciu reka w okolicach przycisku - działa poprawnie. Czy macie jakies wskazowki jak to mozna poprawic? Chyba ze problem jest w tasmie klejacej ?
Rozklejałem Samsunga A3 i naprawilem styk głośnika i ok wszystko działa poprawnie z tym że mam teraz problem z poprawnym sklejeniem szybki do telefonu. Zamowilem tasme dedykowana i po sklejeniu przycisk home działa ale nie ma tego charkterystycznego klikniecia i nie wystaje tak jak wystawal wczesniej. Po docisnieciu reka w okolicach przycisku - działa poprawnie. Czy macie jakies wskazowki jak to mozna poprawic? Chyba ze problem jest w tasmie klejacej ?