logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Samsung A3 - Jak poprawnie przykleić wyświetlacz, aby przycisk home działał?

lukasz921 25 Lip 2016 11:00 4320 4
REKLAMA
  • #1 15828474
    lukasz921
    Poziom 7  
    Posty: 188
    Pomógł: 1
    Ocena: 35
    Witam,
    Rozklejałem Samsunga A3 i naprawilem styk głośnika i ok wszystko działa poprawnie z tym że mam teraz problem z poprawnym sklejeniem szybki do telefonu. Zamowilem tasme dedykowana i po sklejeniu przycisk home działa ale nie ma tego charkterystycznego klikniecia i nie wystaje tak jak wystawal wczesniej. Po docisnieciu reka w okolicach przycisku - działa poprawnie. Czy macie jakies wskazowki jak to mozna poprawic? Chyba ze problem jest w tasmie klejacej ?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 15828485
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Pewnie taśma za gruba, przykleiłbym to na kleju B7000.
  • REKLAMA
  • #3 15828543
    lukasz921
    Poziom 7  
    Posty: 188
    Pomógł: 1
    Ocena: 35
    wowczas usunac ta tasme calkowicie ? Jak dlugo taki klej wiaze ?Trzeba docisnac cala szybke na ten czas ? Da sie to pozniej jakos w miare latwo rozbroic?
    Sorry za oczywiste pytania ale nie mam doswiadczenia.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 15828709
    bogdan2491
    Poziom 22  
    Posty: 483
    Pomógł: 52
    Ocena: 96
    Możesz usunąć całkowicie. Po 2-3 godzinach od momentu sklejenia można już korzystać z telefonu. Dobrze jest złapać w jakieś parę klipsów na te 2-3 godziny.Jeśli nie przesadzisz z ilością kleju, spokojnie da się później rozebrać.
  • #5 15829349
    Glemark1
    Spec od GSM
    Posty: 1204
    Pomógł: 190
    Ocena: 111
    Bo w A3 czy A5 poza taśmą idącą w koło modułu należy jeszcze wymienić na nową wklejkę aluminiową pod lcd oraz drugą taśmę również idącą pod lcd inaczej telefon się rozkleja. Albo skleić na klej ale wtedy już po gwarancji. Jak byś potrzebował komplet wklejek to odezwij się na pw.
REKLAMA