witam mam pytanie przy ruszaniu autem do przodu zapala sie kamera cofania jak rozwniez swiatla wsteczne auto ma hak i nie wiem czy to jest normlane ???
Hej , jest 7
a sytuacja jest dokladnie taka ze jak sie rusza z miejsca to wsteczny mryga dwa razy ,a czasami sie zapali kamera cofania jeszcze w dodatku
Hej
okazalo sie ze byl luzny czujnik dokrecilem i jak narazie jest wszystko oki ale nurtuje mnie wiekszy problem
jak wrzucam biegi i silnik ma male obroty to jest dziwny odglos idacy od silnika jakby łańcuch, halas znika jak oboty maja od 2 tys. wzwyż