Witam,
Mam problem z odtwarzaczem Sanyo VHR-120EE. Problem polega na tym że taśma w kasecie się nie kręci, ani jak nacisne play, ani przewijanie.
Nie wiem co jest grane. Czy mógby mi ktoś pomóc? Co sie psuje w tym modelu najczęściej czy to uszkodzony silnik czy elektronika?
z góry dziekuje
Pozdrawiam
Mam problem z odtwarzaczem Sanyo VHR-120EE. Problem polega na tym że taśma w kasecie się nie kręci, ani jak nacisne play, ani przewijanie.
Nie wiem co jest grane. Czy mógby mi ktoś pomóc? Co sie psuje w tym modelu najczęściej czy to uszkodzony silnik czy elektronika?
z góry dziekuje
Pozdrawiam